NASZA OFERTA
Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

 
Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług na maszynach sterowanych numerycznie. Propozycja przedsiębiorstwa to między innymi frezowanie CNC. Jest ono jedną z najczęściej wybieranych usług obróbczych. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się pracami prowadzonymi na różnych materiałach - zarówno metalach, jak i tworzywach sztucznych. Oferowane prace frezowania CNC są prowadzone na nowoczesnych maszynach obsługiwanych za pomocą komputerów i specjalistycznego oprogramowania CAM. Sprawia to, że wszelkie czynności obróbcze odznaczają się niespotykaną dokładnością oraz precyzją.

Wśród najczęściej wykonywanych przez naszą firmę usług w zakresie obróbki skrawaniem jest frezowanie CNC. Z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie jesteśmy w stanie ukształtować bardzo zróżnicowane rodzaje materiałów metalowych, ale także wykonanych z tworzywa sztucznego, które pochodzą z naszych własnych źródeł, jak i też od bezpośrednio od klienta. W ten sposób możemy w pełni wykorzystać możliwości tego uniwersalnego sposobu kształtowania powierzchni.

Zalety zastosowania frezowania CNC

Korzystając z tej metody możemy w bardzo precyzyjny sposób uzyskać kształt ściśle zgodny z dokumentacją techniczną. Dzięki zastosowaniu urządzeń sterowanych numerycznie jestesmy w stanie znacznie szybciej zrealizować zlecenia niż w przypadku wykonywania zamówień na konwencjonalnych maszynach. W ten sposób możemy również uzyskać powtarzalność niezbędną w przypadku tworzenia większej liczby tych samych produktów. Zmniejsza to też ceny wykonanych produktów, dlatego też wiąże się z wieloma korzyściami dla naszych klientów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Frezowanie CNC pozwala na znaczne skrócenie czasu obróbki materiałów. W swojej pracy korzystamy z bardzo wydajnych urządzeń, które pozwalają na realizowanie zleceń zarówno na niewielką, jak i masową skalę. Jesteśmy przygotowani, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego korzystamy zarówno z materiałów dostępnych w naszej firmie, jak i z tworzyw dostarczonych przez zamawiającego.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem szybkości oraz precyzji działania.
Mapa dojazdu do SKRAW-MET

23 Lata doświadczenia500 000 wyprodukowanych elementów rocznie

SKRAW-MET Plus s.c.
Dałkowscy MDK


Karpicko k/Wolsztyna
ul. Braci Peugeot 8
64-200 Karpicko
 liczba odwiedzin: 77926      online: 1
© 2018 MBEST