NASZA OFERTA
Skrawanie CNC

Skrawanie CNC

  Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług na maszynach sterowanych numerycznie. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi skrawanie CNC. Proces ten jest wykorzystywany w głównej mierze przy produktach zawierających dużą liczbę detali oraz szczegółów, których nie sposób uzyskać za pomocą innych metod obróbczych. Prowadzone działania są wykonywane na nowoczesnych maszynach obsługiwanych za pomocą komputera. Daje to pewność wykonywania prac z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji.

Postaw na obróbkę CNC

Skrawanie CNC jest realizowane przez niezwykle doświadczonych pracowników w branży, dzięki czemu istnieje możliwość skrócenia czasu oczekiwania na gotowe zlecenie do minimum. Nad precyzją wykonywania wszelkich czynności produkcyjnych czuwa odpowiednio zoptymalizowany system, który pozwala na prowadzenie prac zarówno na niewielką, jak i masową skalę. Czynności obróbcze polegające na skrawaniu CNC są prowadzone na wielu materiałach, dzięki czemu każdy z odbiorców znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Zdobyte doświadczenie, a także przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.
Mapa dojazdu do SKRAW-MET

23 Lata doświadczenia500 000 wyprodukowanych elementów rocznie

SKRAW-MET Plus s.c.
Dałkowscy MDK


Karpicko k/Wolsztyna
ul. Braci Peugeot 8
64-200 Karpicko
 liczba odwiedzin: 79918      online: 1
© 2018 MBEST