NASZA OFERTA

Nasza oferta

 
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług obróbki metali oraz tworzyw sztucznych na maszynach sterowanych numerycznie. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń wyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, dzięki czemu wszystkie podejmowane czynności są realizowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się między innymi obróbką skrawaniem. W myśl tej realizacji podejmujemy się frezowania, cięcia, wiercenia oraz gwintowania. Czynności te pozwalają na tworzenie elementów odznaczających się wysoką szczegółowością. Oferujemy także toczenie CNC, które umożliwia otrzymanie idealnie gładkiej powierzchni stożka lub walca. Wszelkie czynności są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości narzędzi, co sprawia, że materiał może być dowolnie obrabiany w myśl dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta.

Usługi spawalnicze

Oprócz tego oferujemy także spawanie metodami MIG/MAG. Realizacja ta pozwala na uzyskanie bardzo dużej wytrzymałości wykonywanych spoin. Umożliwia ona również bardzo szybkie realizowanie zleceń nawet na masową skalę, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się obróbka plastyczna, taka jak gięcie oraz tłoczenie. Tego typu prace są realizowane na specjalistycznych maszynach przystosowanych do obróbki różnego rodzaju materiałów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych realizacji dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne i profesjonalne prace dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. W ramach prowadzonych działań specjalizujemy się w obróbce materiałów, takich jak stal, aluminium, mosiądz, brąz, a także tworzywa sztuczne. Wszystko to sprawia, że każdy z odbiorców znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie.

OBRÓBKA SKRAWANIEM


cmcMIG-MAG
SPAWANIE METODAMI

OBRÓBKA PLASTYCZNA


 • Gięcie
 • Tłoczenie
OBRÓBKA PLASTYCZNAstal
Specjalizujemy się w obróbce  • stal węglowa
  • stal stopowa,
  • stal nierdzewna,
  • aluminium,
  • mosiądz,
  • brąz
  • tworzywa sztuczne
Mapa dojazdu do SKRAW-MET

23 Lata doświadczenia500 000 wyprodukowanych elementów rocznie

SKRAW-MET Plus s.c.
Dałkowscy MDK


Karpicko k/Wolsztyna
ul. Braci Peugeot 8
64-200 Karpicko
 liczba odwiedzin: 76021      online: 1
© 2018 MBEST