NASZA OFERTA
Toczenie CNC

Toczenie CNC

 
Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych usług wykonywanych na maszynach sterowanych numerycznie. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi toczenie CNC. Usługa ta pozwala na precyzyjne kształtowanie stali, aluminium, mosiądzu, a także tworzyw sztucznych pod indywidualne oczekiwania każdego z klientów. W ramach prowadzonych działań dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami obsługiwanymi przez niezwykle doświadczonych pracowników. Jest to gwarancją realizacji zamówień z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Precyzyjne kształtowanie stali, aluminium czy mosiądzu, a także tworzyw sztucznych umożliwiają tokarki CNC, które stanowią najnowocześniejsze urządzenia w naszym parku maszynowym. Dzięki ich wykorzystaniu możemy w szybki sposób dokonać obróbki skrawaniem przedmiotów, uzyskując chociażby powierzchnię stożkowatą czy walcowatą. Zastosowanie maszyny sterowanej numerycznie zwiększa możliwości względem urządzeń konwencjonalnych również pod kątem innych metod obróbki na tym samym sprzęcie.

Pozostałe możliwości toczenia CNC

Z wykorzystaniem tej metody obróbki powierzchni możemy produkować zarówno elementy na małą skalę, jak i przedmioty przygotowane do produkcji wielkoseryjnej. Spore doświadczenie w branży oraz wykorzystywanie najnowszych urządzeń powodują, że możemy wykonać zlecone zamówienia w bardzo krótkim czasie. Toczenie CNC pozwala uzyskać znacznie większą powtarzalność i zminimalizować ryzyko powstawania niedoskonałości podczas stosowania tradycyjnej metody obróbki przede wszystkim metalowych powierzchni.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Toczenie CNC pozwala na obróbkę przedmiotów w taki sposób, aby zmienić ich kształt, na przykład w walec lub stożek. Ten typ produkcji jest wykorzystywany w głównej mierze w przypadku materiałów, które nie posiadają zbyt dużej liczby detali i szczegółów. Dysponujemy maszynami, które odznaczają się wysoką wydajnością pracy, co sprawia, że możemy realizować zlecenia zarówno na niewielką, jak i masową skalę. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na wykonywanie zadań w bardzo krótkim czasie. Kadra doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników dba o to, by usługa toczenia CNC sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb.
Mapa dojazdu do SKRAW-MET

23 Lata doświadczenia



500 000 wyprodukowanych elementów rocznie

SKRAW-MET Plus s.c.
Dałkowscy MDK


Karpicko k/Wolsztyna
ul. Braci Peugeot 8
64-200 Karpicko
 liczba odwiedzin: 79919      online: 1
© 2018 MBEST